CENNÍK MASÁŽI A OŠETRENÍ V SAI WELLNESS

CENNÍK PLATNÝ OD 2.9. 2019 Stačí si vybrať a môžete relaxovať.  
TERAPEUTICKÁ HĹBKOVÁ MASÁŽ / 50 min
39,00 €
Klasická hĺbková regenerujúca terapeutická masáž pomáha dokonale odstrániť napätie svalov, stuhnutú šiju a bolesti chrbta. Švédske masážne techniky sú zamerané na krížové svalové vlákna. Spolu so strečingom Vám vrátia stratenú energiu.
SOTHYS Píling / 45 min
39,00 €
Morská soľ a cukor = jemná alebo tonizujúca exfoliácia. Odstráni odumreté bunky, čím prispieva k zlepšeniu vzhľadu suchej a veľmi suchej pokožky. Pokožka je po ošetrení veľmi jemná, hebká a príjemne parfumovaná. Textúru a vôňu ošetrenia si vyberiete.
SOTHYS Masáž
60 min
59,00 €
Relaxačná alebo tonizujúca masáž? Okrem textúry a vône si vyberte aj typ masáže šitý na mieru práve vám: aromatický únik pred stresom s relaxačnou masážou alebo tonizujúca masáž pre uvoľnenie napätia a svalov.
SOTHYS Píling a masáž
90 min
79,00 €
Obnovujúci píling a povzbudzujúca masáž pre hladkú a jemnú pokožku. Textúru pílingu a vôňu si vyberiete sami.
SOTHYS Omladzujúce detox. ošetrenie / 60 min
69,00 €
Efektívny omladzujúci rituál. Kompletné ošetrenie Vášho tela: kombinácia zoštíhľujúceho pílingu a vyhladzujúco/spevňujúcej masáže. Výsledkom je perfektná silueta, spevnenie kontúr tela a omladenie tela s preukázanou účinnosťou. NOVINKA
SOTHYS Athletics / 90 min
79,00 €
Ošetrujúci protokol Sothys Athletics kombinuje detoxikačný penový zábal s originálnou textúrou a aktívnymi zložkami, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom a profesionálnu masážnu techniku Deep tissue (kombinácia hlbokého vyhladenia a tlakov s masážnymi klepacími ťahmi v mieste napätia). Masáž Vám pomôže zmierniť napätie, stimuluje a spevňuje Vaše telo.
SOTHYS Hanakasumi / 90 min
89,00 €
Unikátne ošetrenie inšpirované japonskou kultúrou a japonským očistným kúpeľom. Dvojitá exfoliácia - píling z ryžového púdru, relaxačná masáž chodidiel a masáž celého tela s karitovým maslom na vyživenie pokožky. Uvoľňujúci rituál s nádhernou púdrovou vôňou čerešňových kvetov.
SOTHYS Sensation Orientales / 100 min
99,00 €
Revitalizačný rituál inšpirovaný rodovými orientálnymi kultúrami. Nové relaxačné, exotické, podmanivé unisex ošetrenie s orientálnou vôňou jantáru a myrty. Výnimočné ošetrenie, ktoré okrem vyhladenia, výživy a hydratácie pokožky tela pôsobí na rovnováhu energií. Rituál začína očistou v hammam saune. NOVINKA. Darček pre každého klienta: terakotový kameň.
Turecký HAMMAM 
120 min
99,00 €
Arabský parný kúpeľ, tajomstvo Orientu. Orientálny rituál Hammam začína prehriatím v parnej saune a pokračuje očistou v Hammam saune s mydlom z medu, použitím Kessa rukavice. Pôžitok sa prehĺbi na záver počas 60 minútovej orientálnej masáže teplým olivovým olejom.
Tibetan sound / 100 min
99,00 €
Terapia hudbou priamo na Vašom tele. Vysoko harmonizačné, upokojujúce a meditačné ošetrenie s tibetskými miskami. Vibrácie misiek Vás dostanú do meditačného stavu, posúvajú hranice vlastného vnímania a sebapoznávania. Okrem toho si vychutnáte vône rododendronu, koriandru a ruží. NOVINKA
UŽITOČNÉ INFORMÁCIE:
 • Píling na saunový ceremoniál je spoplatnený sumou 3€, vyzdvihnúť si ho môžete pár minút pred začatím ceremoniálu.
 • Vstup do SAI Wellness je od 18 rokov
 • SAI Wellness je TICHÁ a BEZPLAVKOVÁ ZÓNA (župany, plachty a uteráky sú k dispozícii pri vstupe)
 • Posledný vstup do SAI Wellness je o 20:45h. , posledný prechod do AQUAPARKU je o 20:45 hod., okrem týchto dní: štvrtok, piatok a sobota - vtedy je prechod neobmedzený do 23:45 hod.
 • Koniec dennej prevádzky je o 21.45 hod.,  okrem týchto dní: štvrtok, piatok a sobota, keď prebieha Wellness večer (nočné saunovanie)
 • Štvrtok, piatok a sobota je od 20:00 hod. vstup cez recepciu v AQUAPARKU, koniec dennej prevádzky SAI Wellness je počas týchto dní o 23:45 hod.
 • Masáže nad 50 € sa platia pri vstupe v pokladni.
 • Maximálna konzumácia na 1 čipový náramok – 100 €
 • Možnosť platiť platobnými kartami Visa, Visa electron, Maestro Card,...
 • Zakúpením vstupenky akceptujete PREVÁDZKOVÝ (návštevný) poriadok AQUAPARKU Senec v celom areáli
 • Počas Wellness večerov je potrebné dodržiavať Zásady správania sa počas Wellness večerov

V SAI Wellness je zakázané:

 • akékoľvek sexuálne správanie
 • používať mobilný telefón a telefonovať
 • fotiť a natáčať videá

Na masáže a ošetrenia Vám odporúčame rezervovať si termín vopred. Uvedené služby Vám bez rezervácie poskytneme len v prípade voľných kapacít. Termín si môžete rezervovať na tel.: 02/45 64 80 22, 0903 476 480 alebo osobne na recepcii.